Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 14.12.2018, 20:36
Відділ освіти 
Сихівського району 
управління освіти 
департаменту гуманітарної політики 
Львівської міської ради
Для перегляду НОВИН - клацніть в меню пункт "Новини"
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть роботу РВО
Всього відповідей: 86
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

КЗНДР

 


В загальноосвітніх навчальних закладах Сихівського району відбулися районні конкурси-захисти учнівських проектних, дослідницьких та пошукових робіт.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ РАЙОННИХ КОНКУРСІВ-ЗАХИСТІВ УЧНІВСЬКИХ ПРОЕКТНИХ,

ДОСЛІДНИЦЬКИХ ТА ПОШУКОВИХ РОБІТ У 2015-2016 Н.Р.

з німецької мови «Особистості, які змінили світ»

Варнаков  Максим

Іван Франко-просвітитель українського народу

9

НВК «Ш-г «Сихівська»

Станкевич У.Р.

І

Бура Анастасія

Т.Г. Шевченко

7

СЗШ№1

Ярема С.А.

І

Врублевська  Роксоляна

Соломія Крушельницька   і Львів

9

СЗШ№98

Наремба Л.В.

ІІ

Чубінська Анастасія

Генріх  Шліман

7

СЗШ№90

Микиєвич А.Я.

ІІ

Лазурко  Марія

Львів -очима  І.Франка

8

СЗШ№98

Глушко  Ю.Р.

ІІІ

Мішталь Ірина 

Мати Тереза: жінка , яка змінила  світ

10

СЗШ№95

Скорохода О.Б.

ІІІ

Галик Анастасія

Особистості, які змінили історію

10

ССЗШ №93

Салата Н.І.

ІІІ

Єрмоліна  Анастасія

Іван  Франко

8

СЗШ  №73

Джавала Н.М.

учасник

Подвірний  Назар

Мати Тереза-заступниця  бідних і  нужденних

8

СЗШ  №96

Дмитрук-Макітринська І.А.

учасник

Дацишин Василина

Фердинанд Порше

8

СЗШ №32

Свєтлічна І.Б.

учасник

з біології «Здорова дитина – здорова нація»

номінація «Здорова молодь»

Демко Віктор,

Сарафин Марта

Транс-жири та їхній вплив на організм людини

9

НВК «Ш-л «Оріяна».

Кравець В. А.

І

Шагова Марина

Чайковська Оксана

Здоровий спосіб життя – запорука успішного навчання.   

9, 10

СЗШ № 73

Смажила Н.

ІІ

Луців Костянтин

Проблеми раціонального харчування підлітків.    

9

НВК «Ш-г «Сихівська»

Британ Н.

ІІ

Хутка Ольга

Здоровий спосіб життя – запорука успішного навчання.   

9

ЛСШ № 69

Данилів О

ІІ

Калитин Анастасія

 Китик Олександр

Ми – небайдужі до здоров’я і способу життя.    

9

СЗШ № 1

Єлізарова О.

ІІІ

Кухта Марта,

Михаленич Христина,

Народні корені здоров’я. 

9

СЗШ №32

Коваль Н

ІІІ

Колодій Христина, Васильків Роксолана

Народні корені здоров’я

10

СЗШ №72

Війтів М.

ІІІ

Номінація «Професійний успіх»

Якимишин Галина,

Зимницька Людмила

Пошук себе у професії

11

    СЗШ№ 90

Вілюра С.

І

Балук Олена

Музика у моєму житті.   

9

СЗШ №90

Козловська Н

ІІ

Діжак Ярина

Особиста професійна перспектива. Пошук себе у професії.  

10

СЗШ №96

Малицький О.

ІІІ

з української мови та літератури «І чужому научайтесь, свого не цурайтесь»

номінація «Шевченкознавство»

Гладун Христина,

Іжовська Вікторія

“Cадок вишневий коло хати”: гармонія суперечностей

9

НВК «Ш-г «Сихівська»

Синюта В.В.

І

Мантуленко Олександр

“Добрим людям Кобзарі співають. Все співають, як діялось”

9

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Гаврильченко Л.В.

ІІ

Близняк Діана

Шевченко і Петербург

8

СЗШ № 72

Дах М.П.

ІІ

Озимок Роман

“Ну що б, здавалося, слова” (Кобзар торкнув струни душі моєї)

10

СЗШ № 1

Лялюк Н.Ю.

ІІІ

Номінація «Літературознавство»

Дяченко Вікторія

Особливості українського національного характеру в публіцистичному осмисленні І.Франка

10

СЗШ № 96

Тютюнник Г.І.

І

Належата Христина

Іван Франко та український кінематограф

10

СЗШ № 73

Фургало Н.М.

ІІ

Зарічна Софія

Фольклорна канва життя і творчості Лесі Українки

9

СЗШ № 95

Дмитрик І.Є.

ІІІ

Колодчак      Христина

Таємниці довголіття у книзі XXI ст.Мирослава Дончинця “Вічник”

11

ЛСШ № 69

Лоза О.П.

учасник

Номінація «Сучасна література»

Лата Мар´яна

Актуальність сучасної української літератури серед дітей та молоді

10

СЗШ № 32

Жезло К.В.

І

Сарахман Христина

“Велике щастя бути вільною людиною”

11                   

СЗШ № 86

Вархоляк А.С.

ІІ

Номінація «Мовознавство»

Готь Вікторія

Вплив суржику на українську мову

10

СЗШ № 90

Подоляк І.В.

І

Ярмола Михайлина

Український правопис: етапи розвитку

9

НВК «Школа-садок «Софія»

Лущик О.Г.

ІІ

з математики «Математика в мистецтві»

номінація «Пошукові роботи»

I

Шпит Ірина

Мауріц Корнеліст Ешер - художник,

що бачив очевидне

8

СЗШ №13

Босак Н:.В.

II

Фтемова Юлія

Математика і моделювання військового одягу

8

СЗШ №32

Добровольська Л.Б.

II

Коротошин Соломія

Чорній Софія

Наше шкільне подвір’я

6

СЗШ №72

Пандяк О.І.

III

Іжовська Вікторія

Годій Анастасія

Качмарик Віктор

Таємниці скрипки Страдіварі

9

НВК «Ш-г «Сихівська»

Кулинич О.С.

III

Стибель Тарас

Мельничук Данило

Математика і флористика

8

СЗШ №96

Ладига Д.В.

номінація «Дослідницькі роботи»

I

Задорожна Ірина

Зварич Марія

Творці форм

8

СЗШ №73

Піх С.Я.

II

Марушко Ростислав

Зорило Діана

Математика в архітектурі

8

СЗШ №95

Чемерис О.П.

II

Бондарчук Ольга

Математика в музиці

9

ССЗШ №93

Дьячук В.І.

III

Герчанівська Вікторія

Застосування математики в архітектурі та живописі. Математичні властивості музики

9

СЗШ №90

Гриців Л.В.

номінація «Реферативні роботи»

I

Фарина Ірина

Геометрія в мистецтві

8

СЗШ №1

Сіра О.М.

II

Олійник Дмитро

Симетрія в архітектурних формах

7

НВК «Ш-с «Софія»

Бодак О.М.

II

Жуковський Ростислав

Різниченко Руслана

Математика у літературі

8

НВК «Школа- ліцей «Оріяна»

Яндьо Л.В.

III

Афанасьєва Анастасія

Математика в літературі

9

ЛСШ №69

Василишин О.М.

III

Грабовенський Теодор

Математика в мистецтві

7

СЗШ №86

Вінницька О.Ф.

 

з художньої культури «Українські митці у світовій культурі ХХ ст.»

номінація «Проектні роботи»

Музика Юліана.

«Олександр Архипенко – скульптор, який вивів українське мистецтво на світові вершини».

СЗШ№73.

Василина О.І.

І

Доброштан Вікторія

«Євген Лисик – український митець у світовій культурі».

СЗШ№13

Гаврилів М.Р.

ІІ

Борис Ольга

«Відродження львівського абстракціонізму в творчості художників ХХ століття після другої світової війни».

СЗШ№95

Тарнавська Н.Я.

ІІІ

номінація «Дослідницькі роботи»

Скубіш Ірина.

«Олександр Мурашко – творець гармонії світла, форми та кольорів».

СЗШ№93

Одинцова Т.Г.

І

Васильків Роксолана

«Світ танцю Павла Вірського

СЗШ№72

Шльомська Л.М.

ІІ

Новоставська Христина

«Українські митці в світовій культурі ХХ століття».

СЗШ№32

Скубенко С.І.

ІІІ

 

номінація «Пошуково-реферативні роботи»

Швед Ірина.

«Незламна квітка».

ЛСШ № 69

Марченко І.М., Ферій Н.В.

І

Авдєєва Олена

Олещук Марта

«Внесок Раїси Кириченко у світову спадщину естрадного співу»

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Жуковець А.А.

ІІ

Калашник Вікторія

«Олександр Архипенко: основоположник кубізму в скульптурі».

НВК «Школа-гімназія «Сихівська».

Кич Н.С

ІІІ

з англійської мови «Свята і традиції українського народу»

номінація «Пошукові роботи»

Сарахман Софія

«Обрядові пісні укр.народу»

7

СЗШ №95

Стрельчук Т.О.

І

Іванова  Софія

Традиції української кухні

7

СЗШ №90

Савчин І.М.

ІІ

Янюк Катерина

Історія та трад українськ. народн.танців

7

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Дегтяренко І.О.

ІІІ

Вінчур Ірина

«Традиції писанкарства в Україні. »

7

СЗШ №96

Дячук М.Л.

ІІІ

номінація «Реферативні роботи»

Круцько Марія

«Свята та тра диції україн. народу»

8

СЗШ №32

Камінська Л.Б.

I

Васільєва Діана

Івана Купала.

9

СЗШ №1

Михайлишин Г.М.

II

Бойчук Юлія

«Свята та традиції українського народу

8

ССЗШ № 93

Синиця О.В.

II

Мисько Роман

«Свята та традиції українського народу»

9

ЛСШ№69

Кармазин О.В.

III

номінація «Дослідницькі роботи»

Шав’як Андріана

«Свята та традиції українського народу»

7

НВК «Школа-ліцей «Оріяна»

Болюх Т.С.

I

Слівінська Христина

Святкування Івана Купала на Україні

9

СЗШ №13

Мартинович О.О.

ІІ

Венгрин Марта

«Дідух – як забута Різдвя на традиція»

9

СЗШ №72

Староста Н.О.

II

 Харук Ангеліни  

"Традиції на Івана Купала"

8

НВК «Ш-г «Сихівська»

Корнєєва О.Г.

II

Шагова Марина

Свята та традиції  укр. народу

9

СЗШ №73

Бакум Г.В.

III

Жентичка Микола-Максим

«Українське Різдво.Тради ції святкув. у різних регіон»

7

СЗШ №86

Бончик І.М.

III

Вакшинська Наталія

Традиції святкування свята Івана Купала

8

НВК «Школа-садок «Софія»

Мудра О.М.

III

з фізики «Досягнення фізики у медицині, техніці, мистецтві»

номінація «Фізика і медицина»

Призиглей Костянтин

Медична акустика

НВК «Ш-г «Сихівська»

Штикало О.М.

І

Заневич Соломія

Досягнення фізики на службі мистецтва і медицини

СЗШ №72

Думич Н.І.

ІІ

Спринь Христина,

Сташків Андрій

Медтехніка

 

НВК «Школа-ліцей «Оріяна»

Сватко Ю.І.

ІІ

Космина Юлія

Сучасна фізика в медицині

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Кавецька З.П.

ІІІ

Швед Ірина

Фізика та медицина

ЛСШ №69

Шершунь Н.М.

ІІІ

Дік Максим,

Кіткайло Владислав

Сучасні досягнення фізики у медицині

СЗШ №90

Камінська М.Т.

ІІІ

Кругова Катерина,

Цісінська Анна

Досягнення фізики у медицині

СЗШ №13

Колодич О.М.

учасник

Цундер Ольга

Досягнення фізики у медицині

НВК «Ш-с«Софія»

Радковський В.С.

учасник

номінація «Фізика в техніці та мистецтві»

Пемпусь Богдан

Від мистецтва мрії до мистецтва реальності

ССЗШ №93

Чабан О.П.

І

Гогіна Тетяна

Фізика і мистецтво

СЗШ №32

Анатійчук І.К.

ІІ

Бартків Людмила

Сучасні досягнення фізики у медицині, техніці, мистецтві

СЗШ №86

Микитяк М.Н.

ІІ

Калитин Анастасія,

Китик Олександр

Сучасні досягнення фізики в мистецтві

СЗШ №1

Єлізарова О.М.

ІІІ

Соколовська Соломія, Шкарада Марія-Софія, Чижук Ніна

Сучасні досягнення фізики у техніці

СЗШ №95

Нарушевич І.П.

ІІІ

Сторожук Ольга,

Сорока Роксолана

Досягнення фізики у галузі техніки

СЗШ №73

Ксензук Г.О.

ІІІ

Поп Юлія

Досягнення фізики в техніці

СЗШ №96

Турчин І.Д.

учасник

з трудового навчання «Формування творчого ставлення до праці та професійного самовизначення»

виготовлення шкатулки

обслуговуючі види праці

Кобиця Дарина

9

СЗШ №73

 Кизима Г.М.

  І

Колодій  Христина

10

СЗШ № 72

 Шльомська Л.М.

  І

Панчак Софія

9

НВК «Школа-садок «Софія»

 Краковецька У.М.

  І

Теплова Олена

9

ЛСШ №69

Кізан Н.Б.

  ІІ

Олексюк Крістіна

9

НВК «Школа-ліцей «Оріяна»

Янчик Л.Н.

  ІІ

Груник  Марта

9

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Чериба Т.В.

  ІІ

Гриців Софія                                                                                                                                               

11

СЗШ № 32

 Уршуляк Н.Ю.

  ІІІ

Древич Галина 

9

СЗШ №13

 Мамрич Л.В.

  ІІІ

Сеник  Софія

9

 СЗШ №90

  Дідич Ю.М.

  ІІІ

Тиндик Уляна

9

 НВК «Ш-г «Сихівська»

 Кравець Г.В.

  ІІІ

Горошко  Юлія

10

СЗШ № 96

 Дробот Г. І.

ІІІ

Бухтіярова Олена

11

 СЗШ № 95

 Лозинська Г.І.

ІІІ

технічні види праці

Єфименко Євген

9

НВК «Школа-садок «Софія»

 Радковський В.С.

  І

Озимок Роман

10

СЗШ № 1,

Єлізаров О.О.

  І

Курило Андрій

10

СЗШ № 96

 Левкович А.О.

  ІІ

Рак Роман

9

СЗШ №90

Аракельян О.А.

  ІІ

Бухтіяров М.Д.

9

СЗШ № 95,

Нарушевич І.В.

  ІІІ

Шевченко Андрій 

9

СЗШ №98

Федючка П.М.

  ІІІ

Трач Михайло

9

АШ «Тривіта»

 Шльомська Л.М.

  ІІІ

Савків Ярослав 

10

СЗШ №13

Наконечний І.М.

  ІІІ

 Малай Ігор

9

 НВК «Ш-л «Оріяна»

Мельник П.В.

учасник

з інформатики «Комп´ютер в нашому житті»

номінація «Дослідницькі роботи»

Сорока Роксолана

Застосування комп’ютерних технологій в кардіології

10

СЗШ № 73

Ощипок М.І.

І

Ольга Бондарчук,

Лисюк Орест

Комп’ютерні технології в медицині

9

ССЗШ № 93

Дьячук В.І.

ІІ

Мішталь Ірина,

Ільчишин Аліна

Комп’ютер – вікно у світ можливостей

10

СЗШ № 95

Ваврисюк М.О.

ІІ

Іванейко Ростислав

 Роль баз даних і СУБД в різних сферах людської діяльності

10

СЗШ № 32

Грищук О.Л.

ІІІ

Щерба Олександр

Цифрове майбутнє

9

НВК «Ш-с «Софія»

Семенюк В.М.

ІІІ

номінація «Проектні роботи»

Іжовська Вікторія,

Ріпак Галина

Програма для обчислення площі фігур засобами Delphi 10 Lite

9

НВК «Ш-г «Сихівська»

Боднарчук А.В.

І

Панчишин Христина

Комп’ютер: добро чи зло?

10

НВК «Ш-л«Оріяна»

Сало Т.В.

ІІ

Веремчук Микола

Комп’ютер і 3D-дизайн

9

СЗШ №72

Кальмук НН.М.

ІІІ

Калитка Андрій

Комп’ютер в житті людини

9

СЗШ № 86

Кавецький Ю.В.

учасник

з християнської етики «Сила живої віри»

номінація «Сила «живої віри»

Поврозник Ірина

«Віра як утвердження християнської моралі»

10

СЗШ №73

Атлахович Д.С.

І

Огороднік Богуслава

«Серце і його роль в духовному житті людини: бути людиною»

10

НВК «Ш-л «Оріяна»

Билень Ю.С.

ІІ

 

номінація «Подвижники віри в історії християнства (світовий контекст)»

Венгрин Марта

«Свята Філомена – дар Господа людині»

9

СЗШ №72

Венгрин Л.М.

І

Коноварт Наталія

«Сила живої віри. Мати для всього світу»

10

СЗШ №1

Пшеченко В.П.

ІІ

Маленко Альона,

Чичерська Софія

«Я буду вічно з вами»

11

СЗШ №13

Колодій О.Г.

ІІ

 

номінація «Світочі віри у традиції українського християнства»

Гранат Анастасія

«Володимир Стернюк. Життя як подвиг для Христа»

9

СЗШ №93

Стецюк М.Д.

І

Лозова Мар’яна

«Жінки-мучениці в історії УГКЦ: приклади живої віри»

10

НВК «Школа-садок «Софія»

Васьків Л.Я.

І

Степаняк Ірина,

Стоцька Анастасія

«А.Шептицький – рятівник УГКЦ. Пророчі передбачення Митрополита про її розквіт після років переслідувань»

11

СЗШ №96

Ступець Л.Й.

І

Кіюн Ірина

«Апостоли незламної віри: Блаженні новомученики УГКЦ»

10

ЛСШ №69

Сокіл І.С.

ІІ

Корнієнко Данило

«Сила святої віри. Моя нескорена Церква»

8

Авторська школа «Тривіта»

Грималюк І.А.

ІІ

Борисенко Катерина

«Владика Володимир Стернюк. Життя в підпіллі»

8

НВК «Ш-г «Сихівська»

Слободян Г.О.

ІІ

Бай Ярина

«Жива віра Блаженної Йосафати Гордашевської»

10

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Петріщева Т.О.

ІІІ

Білик Тетяна

«Роль Митрополита у піднесенні національного життя в Україні. Андрей Шептицький у житті та творчості Олекси Новаківського»

9

СЗШ №96

Мамчур М.

ІІІ

Заболітна Марія

«Сила живої віри на життєвому шляху Миколая Чарнецького»

9

СЗШ № 90

Малиш Л.П.

ІІІ

Волянюк Андрій,

Булак Юля

«Богопосвячене життя. Блаженні монахині Олімпія та Лаврентія зі Згромадження ОЙПДМ»

10

СЗШ №98

Коперсако Н.В.

ІІІ

Анголенко Катерина, Михайлова Діана,

Тістик Марта

«Музика як свідчення віри та любові до Бога і рідного народу. Михайло Вербицький –священик, композитор, патріот»

9

СЗШ № 86

Піцур З.Я.

ІІІ

 

з історії «Ніщо так не окриляє як перемоги»

номінація «Переможні битви українців впродовж встановлення Української держави»

Веліховська Оксана,

 Захарків Віталій

«Чортківська офензива»

10

СЗШ № 32

 Філевич І.В

I

Павлюк Вадим,

Копитко Данило

«Битва під Ярославом»

9

СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської

Жуковець А.А.

II

Дворняк Юлія

Важливість громадянської позиції в державотворчих процесах»

10

СЗШ № 90

Ключка Л.М.

II

Мішталь Ір

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Корисні посилання

МОН України
Управління освіти
МНЦО м.Львова
ЛОIППО
ЛОДА

Biддiли освiти
  
Галицький РДА
  Залізничний РДА
  Личаківський РДА
  Франківський РДА
  Шевченківський РДА

Освітній портал Львівщини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Львів 

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz