Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.11.2017, 16:39
Відділ освіти 
Сихівського району 
управління освіти 
департаменту гуманітарної політики 
Львівської міської ради
Для перегляду НОВИН - клацніть в меню пункт "Новини"
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть роботу РВО
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Лютий » 16 » Районний мистецький фестиваль учнівської молоді "Сихівське сузір'я"
18:48
Районний мистецький фестиваль учнівської молоді "Сихівське сузір'я"

14 лютого 2016 року у КОЦ ім. Довженка відбувся заключний етап  районного мистецького фестивалю учнівської молоді «Сихівське сузіря». Школярі представляли свої творчі здобутки у шести номінаціях: «Проза та поезія», «Журналістика», «Авторська пісня», «Літературно-музична композиція», «Малюнок» та «Художнє фото». Головним лейтмотивом заходу стала мрія юних сихівчан про мир у нашій державі.

Щиро вітаємо переможців фестивалю і бажаємо їм успіхів, натхнення та творчих злетів.

Номінація «Проза та поезія»:

Галамай Яну (НВК «Школа-гімназія «Шептицьких»);

Скленара Максима (СЗШ № 1);

Ферія Павла (ЛСШ № 69);

Готь Вікторію (СЗШ № 90);

Заболітну Марію (СЗШ № 90);

Кириченко Роксоляну (АШ «Тривіта»);

Осадців Галину (НВК «Школа-садок «Софія»);

Матвійчук Наталію (літ. студія «На горищі»);

Андрус Марію (літ. студія «На горищі»).

Номінація «Авторська пісня»:

Грех Олену (СЗШ № 96);

Галамай Яну (НВК «Школа-гімназія «Шептицьких»);

Чубінську Анастасію (СЗШ № 90);

Савчишин Вікторію (СЗШ № 96).

Номінація «Літературно-музична композиція»:

Вихованців дитячого самодіяльного театру «Слово» КОЦ ім Довженка;

Вихованців артстудії «Шиворіт навиворіт» ЦДЮТ МЖК-1.

Номінація «Малюнок»:

Собко Христину (студія образотворчого мистецтва «Бджілка»);

Телішевську Ярину (студія образотворчого мистецтва «Бджілка»);

Клюфаса Северина (студія образотворчого мистецтва «Бджілка»);

Зайця Остапа (студія образотворчого мистецтва «Бджілка»);

Гарасим Мирославу (ДШНМ);

Токарєву Катерину (ДШНМ);

Коваленко Олесю (ДШНМ);

Левицьку Ярину (ДШНМ);

Галько Ірину (ДШНМ);

Панчишин Соломію (ДШНМ);

Коперсьо Юлію (ДШНМ);

Перетятко Христину (СЗШ № 90);

Мєднікову Ірину (СЗШ № 90);

Генду Анну (СЗШ № 90).

Копчак Ольгу (АШ «Тривіта»);

Номінація «Художнє фото»:

Бадан Катерину (СЗШ № 96).

Переглядів: 78 | Додав: Escuela | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Архів записів
Корисні посилання

МОН України
Управління освіти
МНЦО м.Львова
ЛОIППО
ЛОДА

Biддiли освiти
  
Галицький РДА
  Залізничний РДА
  Личаківський РДА
  Франківський РДА
  Шевченківський РДА

Освітній портал Львівщини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Львів 

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz