Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 23.02.2018, 07:06
Відділ освіти 
Сихівського району 
управління освіти 
департаменту гуманітарної політики 
Львівської міської ради
Для перегляду НОВИН - клацніть в меню пункт "Новини"
Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [16]

Наше опитування
Оцініть роботу РВО
Всього відповідей: 84
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Заходи на відзначення Дня української писемності та мови у ЗНЗ Сихівського району

Заходи
на відзначення у ЗНЗ Сихівського району

Дня української писемності та мови
 

Дата

Зміст заходів

Відповідальні

 

СЗШ № 1

 

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Учителі –словесники

09.11

Оформлення виставки малюнків, плакатів «Мово моя українська»

Готь М.

10.11

Година спілкування «Щануймо рідне слово»

Данилів Н.

11.11

Конкурс на кращого декламатора віршів про мову «Як намистинки, диво калинове - кохана мова».

Гінда Г.Є.
Пришляк Н.В.

13.11

Мовознавчий турнір «Буду я навчатись мови золотої».

Цукорник В.

13.11

Вікторина «Барви української  мови»

Козак М.В.

12.11

Інформаційно пізнавальна година

«Витоки української писемності»

Пришляк Н.В.

 

СЗШ № 13

 

09.11

Виховні години, приурочені до Дня писемності, мови та пам’яті Нестора Літописця (для учнів 5-11 класів)

класні керівники

протягом тижня

Тематичні виставки в кабінетах української мови, української та зарубіжної літератури, історії

Учителі-словесники, учителі історії

протягом тижня

Тематичні уроки української мови: «Рідна мова-безцінний, вічний скарб», «Рідна мово, зігріта любов’ю народною, ти пробудеш в віках незнищенною», «Рідномовні обов’язки українця», «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема», «Мова і нація»

Учителі української мови та літератури

протягом тижня

Книжкова виставка у шкільній бібліотеці «Доки живе мова, доти живе народ»

Якімченко Н. Й.

13.11

Літературно-музичне свято «Ну що б, здавалося, слова…»

Страхова О. П.

 

СЗШ № 32

 

 

Гра «Моя Батьківщина – Україна»

Вакулюк В.І.

 

Фестиваль української пісні

Остасюк С.П.

 

Зустріч із поетесою Анною Канич

Левицька Л.П.
Курінна Л.А.

 

Презентація-фестиваль «Нашому роду нема переводу»

класні керівники 
6-х класів

 

Вікторина «Знавці народних казок»

Хлібишин Н.І.

 

Зустріч із письменницею Н.Васютою-Слічною

Табачук Г.Й.
Базилина О.М.

 

«Що? Де? Коли?»

Гасій О.Х.

 

Презентації «Культура мови в чаті, або Нейтетикет», «Говорімо українською. Реклама чи антиреклама»

Жезло К.В.

 

Перегляд кінофільму «Машина часу»

Табачук Г.Й.
Гасій О.Х.

 

ЛСШ № 69

 

09.11

Тематична загальношкільна лінійка «Не цурайтесь, люди, мови , не цурайтесь роду»

Н.Луців

протягом тижня

Тематичні години класного керівника

Класні керівники

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

О.Лоза

09-13.11

Конкурс малюнків «Моя мова калинова , моя Батьківщина»

О.Хутка

09-13.11

Конкурс творчої юні

О.Лоза
Н.Луців

11.11

Квест до Дня української писемності

Л.Бута
З.Федоришин

12.11

Тематична виставка книг у шкільній бібліотеці «Перли друкованого слова»

Бібліотекар
О.Бойко

09-13.11

Проведення I етапу XVI Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П. Яцика

О.Лоза

09-13.11

Акція «Будуймо мовний дім»

О.Хутка
О.Лоза
Н.Луців

 

СЗШ № 72

 

09.11

Випуск загальношкільної газети « 9 листопада – День української писемності»

Г.Вус

12.11

 Година поезії «Кращої ніж рідної, мови не буває» - Конкурс на кращого читця віршів про мову.

М. Семераз

10.11

Мовна вікторина «Чи знаєш ти рідну мову?»

І.Воляник, Г.Вус

09.11

Виставка малюнків до творів українських письменників «Диво калинове – чари барвінкові»

Вч-словесники

11.11

«З народного джерела» - конкурс прислів’їв, приказок, фразеологізмів

Г.Вус

10.11

Літературне краєзнавство «Історія народу у пісні» - конкурс на знання народної пісні

М.Дах

11.11

Усний журнал «Мова моя нескорена». Мова і писемність у цікавих фактах

М.Дах, Г.Ярчак

12.11

Усний журнал «Минуще все, лиш слово не мине» - тематичне інформування з історії виникнення письма

Г. Ярчак

09.11

Конкурс на кращу творчу роботу, реферат про мову.

Г.Вус

09.11

Диспут «Мова і культура нації»

І.Воляник

09.11

 Подорож у місто Буквогра

О. Сапіга, А. Біль

10.11

 Поетична світлиця «Слово до слова і зложиться мова»

О.Прудиус, О.Ковалик

11.11

Брейн-ринг «Мовні цікавинки»

О.Олинська, Л.Березяк

12.11

Інтелектуальна вікторина «Знай, люби свій рідний край!»

О.Терендій, М.Войтків

 

СЗШ № 73

 

11.11

Конкурс читців поезій про мову та авторської поезії «З Україною в серці» 5-11 класи

Пігій О.І.,
Мельник Н.С.

12.11

Відкрита година спілкування у 7-Б класі

Пігій О.І

19.11

Свято рідної мови для учнів 5-11 класів

Слюсар Н.С., Рукавішнікова Л.М.

09-13.11

Години спілкування у 1-11 класах

Класні керівники

10.11

Конкурс читців поезій про мову серед учнів 1-4 класів

Некотенєва Л.М.

06.11

Зустріч з письменницею Оксаною Доманською учнів 3-іх класів

Мельник Н.С.

09-3.11

Виставка малюнків до Дня писемності та мови

Кл. керівники
1-4 класів

 

СЗШ № 84

 

09.11

1. Виставка книг до Дня писемності «Іван Федоров – друкар книг перед тим небачених»
2. Виховна година, присвячена Дню писемності
3. Години спілкування до Дня української писемності і мови:
«Золоті струни рідної мови»
«Мова наша рідна»
«Прекрасне слово і душа у мові рідній возз’єднались»
«Історія виникнення письма, алфавіту»

Потехіна А.І. – бібліотекар школи
Кл. керівники 5-11 класів,
1-4 класи

10.11

1.Усний журнал «Українські стародруки»
2. Конкурс на  кращого читця дитячих віршів та віршів про українську мову «Рідна мова – пісня солов’їна” 
3. Конкурс українських пісень

Ляшко О.О.
Кл.керівники
1-4класів
Козак С.П

11.11

1. Конкурс мовознавців ім. П. Яцика (шкільний етап)
2. Вікторина для учнів початкових класів «Знавці української казки»
3. Конкурс малюнків «Найкращий ілюстратор народної казки»

Кл. керівники
1-4класів

12.11

1. Година спілкування «Мова моя українська»
2. Урок-презентація на уроці християнської етики «Львівське Ставропігійське братство Андрія Первозванного – колиска друкарства в Україні»
3. Конкурс (шкільний) на  кращого читця дитячих віршів та віршів про українську мову «Рідна мова – пісня солов’їна”

Гаврильченко Л.В.
Потехіна А.І. -бібліотекар школи
Класні керівники 1-4 кл.

13.11

1. Свято «Українська мова барвінкова»
2. Підведення підсумків, нагородження переможців та активних учасників тижня

Вікторова Т.О.
Класні керівники

 

СЗШ № 86

 

09.11

Святкова лінійка «Кращої, ніж рідна, мови не буває»

Вархоляк А.С.

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Гудзь І.Я.

09.11

Газети, листівки, плакати, приурочені до Дня писемності.

Кузик О.М.

10.11

Брейн-ринг «Слово відмикає серце»

Маслюк В.М.

11.11

Конкурс читців «Лунай, прекрасна наша мово»

Гудзь І.Я.

12.11

Конкурс  історично-поетичих презентацій «У мові – вся доля народу»

Учителі-словесники

13.11

Виховна година «Мова – талісман людини та нації»

Кольєва І.О.

 

СЗШ № 90

 

09.11

Літературний ранок «Слово про мову»

Біда О.В.

09.11

Літературно-музична композиція «Мова – душа нації»

Ткач І.Є.

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Учителі-словесники

10.11.

Творча зустріч з поетесою Ніною Нікалео (Вероніка Хідченко)
«Сучасна книга для тебе»

Саєнко І.Я.
 

10.11

Пізнавальна екскурсія у музей О.Новаківського

Моравська Х.Й., Малиш Л.П., Ільчишин Г.С.

11.11

Конкурс на краще читання поезій львівських поетів

Михальська М.В.

11.11

Година спілкування «Слово до слова – зложиться мова»

Ільчишин Г.С

12.11

Конкурс на краще знання мови під гаслом «Люби і знай рідну мову»

Михальська М.В

12.11

КВК «Ну що б, здавалося, слова»

Паляниця І.І.

12.11

Конкурс знавців літератури «Сторінками прочитаних творів»

Гладун С.Б.

13.11

Оглянути шкільний музей «Мистецька Львівщина», ознайомитися із новими надходженнями

Жеребецька І.Б.

13.11

Лінгвістична вікторина «Юні мовознавці»

Хованець М.М.

13.11

Усний журнал «Рідний край , де ми живем, Україною зовем»

Подоляк І.В.

13.11

Конференція «Історія виникнення і становлення письма»

Саєнко І.Я.

 

ССЗШ № 93

 

09.11.

Тематичне оформлення рекреації школи

Бінас Н.М.

09.11

Тематична радіопередача

Дмитрук Т.В.

09.11

Книжкова виставка у бібліотеці «Перли друкованого слова»

Париляк С.Я.

09.11

Круглий стіл «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті!...»

Кушнір М.Й.

10.11

Конкурс на кращого читця сучасної поезії «Живи, народу вічне слово…»

Бруцяк С.І.

11.11

Диспут «Львівські стародруки»

Стецюк М.Д.

09-13.11

Тематичні години класного керівника

Класні керівники

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

 

12.11

Літературно-музична композиція «Рідна мова моя, поетична й пісенна»

Бінас Н.М.

13.11

Бесіда на тему «Віхи народження української книжкової справи»

Дмитрук Т .В.

12.11

Урок – літературна композиція «Крізь зболений час і духовні руїни вертайсь, рідна мово, у душу Вкраїни»

Кордунська Д.Г.

10.11

Бесіда «Культура мовлення – одна з ознак загальної культури людини»

Залізнюк Г.М.

 

СЗШ № 95

 

04-11.11

Шкільна служба новин «Декада  української писемності та мови»
Тематична виставка стіннівок
Тематичні години класного керівника


Книжкова виставка у шкільній бібліотеці та кабінетах української мови та літератури

Оробчук М.О.
Фурда І.І
Учителі –предметники 5-11 класів
Класні керівники
Цикало І.В.

04.11.

Бесіда «Наша мова солов’їна» (3-Б)
Тематичний урок « Подорож у країну синтаксису» (8-А, 8-Б)

Андрусик Л.А.
Марушко О.Т.
Дмитрик І.Є.

05.11.

Конкурс на краще читання віршів про українську мову
«Мова наша солов’їна» (1-В)
Гра «Перлини рідної мови» (4-А)
Бесіда «Рідна мова – душа народу» (4-Г)
Усний журнал «Якби ти знав, як много важить слово» (7-А, 7-Б)

Лябига Н.Я.
Заграй О.І.
Сало М.
Марушко О.Т.
Фурда І.І.

06.11.

Експрес-інформація «Сучасна література» (9-А, 9-Б)

Літературно-музична інсценізація «Немов бандури вічная струна» (6-А, 6-Б, 11-А)

Дмитрик І.Є.


Фурда І.І.
Пантюк Л.І.

09.11.

Гра-подорож «У країні рідної мови» (4-В)
Перегляд відеоролика «Я – українець» (5-А, 5-Б)

Участь у написанні радіодиктанту

Романюк І.С.
Фурда І.І.
Ваврик О.Ю.
Вчителі-предметники

10.11.

Бесіда «Наша рідна мова» (3-А)
Мовна конференція «Наново букви створили» (10-А)

Шкільний етап  XVІ Міжнародного конкурсу з укр. мови імені Петра Яцика

Грицишин О.О.
Марушко О.Т.
Учителі-словесники

11.11.

Година спілкування «Наша мова солов’їна» (2-Б)

Сокуренко В.В.

12.11.

Бесіда «Наша мова – солов’їна» (1-В)
Конкурс на краще читання віршів про українську мову «Мова наша солов’їна» (2-В, 3-В)

Діжовська Т.Ю.
Стецик Е.Я.
Малко Н.Й.

16.11.

Загальношкільне свято мови «Барвінкова, калинова українська наша мова» (2-А)

Данилишин О.П.

 

СЗШ № 96

 

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Учителі укр.мови

10.11

Конкурс читців віршів про рідну мову ( 9 класи)

Когут Г.Є.

11.11

Моно вистави для учнів 5-10 класів

Когут Г.Є.
Голубова Ю.М.

09.11

Радіогазета

Тимчишин С.Л.

12.11

Виставка тематичних плакатів «Говори українською правильно!»

Тимчишин С.Л.

 

СЗШ № 98

 

09.11

Радіолінійка «Розцвітай, наша мово!»

Репех О.Я.

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Мних Т.М.

09.11

Диспут «У вас мудрість вічна і любов жива»

Гнідець Л.Г.

10.11

Конкурс на краще читання віршів про мову серед учнів 5-6 класів

Репех О.Я.
Крамченко Є.В.

11.11

Прес-конференція «Заговори, щоб я тебе побачив…» (культура спілкування)

Гриневич М.Г.
Гурська С.В.

12.11

Круглий стіл «Ну що б, здавалося, слова…»

Маслюк А.Д.

13.11

Інсценізація фрагментів твору М.Куліша «Мина Мазайло»

Мних Т.М.
Репех О.Я.

19.11

Інсценізація п’єси М.Старицького «За двома зайцями»

Гриневич М.Г.
Гурська С.В.

 

НВК «Школа - садок «Софія»

 

06.11

Оформлення інформаційної дошки

Голуб О.В.
Лущик О.Г.

09.11

Випуск колажів до творів українських письменників

Учителі укр.мови

10.11

Галерея робіт талановитих дітей (власні твори з ілюстраціями)

Учителі укр.мови

04.11

Проведення першого шкільного етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика

Учителі української мови та літератури

13.11.

Усний журнал «Від Нестора- літописця до XXI століття»

Вовк Н.І.
Коцюруба О.С.

12.11

Мистецький проект «Літературна Україна: від Заходу до Сходу»

Учителі української мови та літератури

11.11

Класні години:

«O рідне слово, хто без тебе я»

Рідне слово (вікторина)

«Нестор- літописець в історії моєї Батьківщини»

«За Україну, за її мову!»

«Рідна мова - моя честь і гідність»
 



Волоско М,П.

Клех Л.В.
Гродзіцька О.В.
Ярема Н.О.
Щепанська Н.М.
Вовк Н.І.

Лущик О.Г.
Васьків Л.Я.

 

НВК «Школа – ліцей «Оріяна»

 

09.11

Радіолінійка «9 листопада – День української писемності і мови»

Луферчик Р.М.

Літературна композиція «Не хлібом єдиним»

Михальська О.М.

10.11

Конкурс читців «Мово рідна, слово рідне…»

Пелешок Г.М.

10.11

Диспут «Чи знаю я рідну мову?»

Бузинар К.Д.

11.11

Проведення інтерактивної мовної гри «Моя думка теж важлива»

Ємець Н.В.

10.11

Конкурс творів «Слово рідне…»

Чайка С.С.

11.11

«Корифеї перекладу світової літератури»

Новохатко Н.В.

12.11

Науково-практична  конференція «Як ми говоримо…»

Витрикуш І.В.

12.11

Виховна година «Книга в житті сучасної молоді»

Луферчик Р.М.

Протягом тижня

Проведення лінгвістичних вікторин, конкурсів на кращого знавця української мови 

Михальська О.М.
Пелешок Г.М.

 

НВК «Школа – гімназія «Сихівська»

 

09.11

Радіолінійка «З витоків слов’янської культури та писемності»

Білінська М.М.

10.11

І етап ХVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

Учителі-словесники

11.11

Конкурс читців «Мово рідна, слово рідне!...» (2-7 кл.)

Дяків О.В.
Вовк Л.В.
Литвин Т.В.

12.11

Виховні години «Цвіт слова народного…» (1-11 кл.)

Класні керівники

12.11

Конференція «Мовленнєвий етикет» (10-11 кл.)

Синюта В.В.
Гаврилишин Г.С.

12.11

Конкурс газет «О слово рідне, що без тебе я? « (5-8 кл.)

Білінська М.М.

12.11

Літературно-музична композиція «Я знаю силу слова…» (4-6 кл.)

Бєдна Н.М.

10.11

Мовна вікторина «У слова свої закони» (4 кл.)

Учителі 4-х класів
 

11.11

Круглий стіл «З уст народу» (9 кл.)

Загородник Л.І.
Чвак М.Т.

11.11

Граматичний Брейн-ринг «Буду я навчатись мови золотої» (8 кл.)

Білінська М.М.
Гаврилишин Г.С.

 

НВК «Школа-гімназія «Шептицьких»

 

09.11

Усний журнал до Дня писемності (учні 5-11 кл.)

Галамай О.С.

Смерека А.О.

09.11

Участь учителів у творчій зустрічі з В.Шовкошитним – наукова бібліотека ЛНУ ім. І.Франка

Галамай О.С.

Смерека А.О.

Марунчак О.М.

09-10.11

Конкурс «Орфографічний Еверест» (словниковий диктант для учнів
5-11 кл.)

Галамай О.С.

Смерека А.О.

Марунчак О.М.

10.11

Круглий стіл на тему «Цікаві факти з історії…»

Учителі історії, іноземних мов та української мови

 

Гімназія «Братів Ізраїлю»

 

09.11

Радіолінійка до Дня української писемності та мови

Пикало О.Я.

10.11

Виховна година «Грамотність учнів»

Ельяшевська М.В.
Пикало О.Я.

11.11

Конкурс «Найкращий читець віршів про мову», 1-4 кл.

Учителі 1-4 класів

 

Авторська школа «Тривіта»

 

09-13.11

Години спілкування про красу українського слова
«Буду я навчатись мови золотої…»,
«Слово наше рідне»,
«І возвеличимо на диво
І розум наш, і наш язик...», (Т. Шевченко)
«Слово до слова – зложиться мова»,
«Багатство, краса і сила рідного слова»,
«Ти, дитино, покликана захищати своїми долоньками крихітну свічечку букви «ї»…»

Кл. керівники
1-9 класів

09.11

Усний журнал «Слово про мову»

Задорожна Г.М.

11.11

Літературна світлиця. Зустріч з львівською письменницею Ольгою Журавкою, роздуми над твором «Шлях до істини»

Рябець Б.З.
Вовк Н.М.

10.11.

Мовна вікторина
«…як много важить слово…»

Рябець Б.З.

12.11.

Конкурс юних знавців рідної мови «Цілюща криниця народної мудрості»

Класні керівники

09-13.11

Вчимося говорити правильно «Світ суржикового каліцтва»

Рябець Б.З.,
Задорожна Г.М.

09.11

Виставка стінгазет, плакатів, кращих учнівських зошитів, рефератів, віршів, творів, есе про мову.

Рябець Б.З.,
Задорожна Г.М.,
Класні керівники
1-4 кл.

09-13.11

Виставка словників «Не бійтесь заглядати у словник!»

Бібліотекар

 

Загальноосвітня школа «Дивосвіт»

 

10.11

Конкурс читців поезії «Українська мова»

Гороховська Н.М.

09-13.11

Години спілкування «Мово, моя солов’їна»

Співак В.Я.
Соловйова О.О.

Протягом тижня

Години спілкування «Мова – державна перлина»

Класні керівники

06.11

Виготовлення стіннівки «Мова моя веселкова»

Класні керівники

09.11

Проведення свята «Мова – душа народу»

Співак В.Я.
Гороховська Н.М.

11.11

Ранкові зустрічі. Нестор Літописець «Повість минулих літ»

Класні керівники

09.11

Участь у написанні радіодиктанту

Квик Л.М.

Протягом тижня

Книжкова виставка у шкільній бібліотеці «Барви рідного слова»

Репак Г.Я.

10.11

Конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика (І етап ХVІ Міжнародного конкурсу)

Квик Л.М.,
класні керівники

 

Загальноосвітня школа «Первоцвіт»

 

20.11

Виставка «Українські обереги»

Головень С.І.,
Терлецька І.В.

26.11

Година спілкування «Мова – душа народу»

Бакус Г.Я.,
Терлецька І.В.

27.11

 Усний журнал «Ми діти твої, Україно!»

Гарматій О.С.,
Гібляк Р.І.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Escuela (10.11.2015)
Переглядів: 1027 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Корисні посилання

МОН України
Управління освіти
МНЦО м.Львова
ЛОIППО
ЛОДА

Biддiли освiти
  
Галицький РДА
  Залізничний РДА
  Личаківський РДА
  Франківський РДА
  Шевченківський РДА

Освітній портал Львівщини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Львів 

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz