03 грудня 2015 року на базі ДНЗ № 78 відбувся семінар для вихователів-методистів Сихівського району на тему "Від народження до свідомого патріотизму".
Семінар розпочався музичною комозицією за участю дітей старших груп "Про наш садочок розкажу".
Вихователь-методист ДНЗ № 78 Одрехівська Л.О. представила мультимедійну презентацію "Значення народних традицій та збільшення інтересу до проблеми формування національного типу особистості, через залучення дітей до джерел народного мистецтва "Народна іграшка - джерело народного мистецтва".
Запрошені до участі у семінарі викладач образотворчого мистецтва Педагогічного коледжу ЛНУ ім.І.Франка Феськова О.В., презентувала проект "Чи потрібна дітям іграшка?", а викладач фахових дисциплін дошкільної освіти педколеджу Нежура Т.В. провела майстер-клас "Лялька з ниток".
Приємно вразила атмосфера дошкільного навчального закладу, фаховість та компетентність педагогічних працівників, наповеглива та сумлінна праці завідувача дошкільного навчального закладу.
Дякуємо усім, хто долучився до підготовки методичного заходу та брав у ньому активну участь!
![](/novunu/78/SAM_5573.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5583.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5602.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5609.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5618.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5621.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5631.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5633.jpg)
![](/novunu/78/SAM_5647.jpg)
|