23 лютого 2016 року о 14.00 год. в приміщенні Львівської семінарії Святого Духа відбулося урочисте відкриття виставки дитячих творчих робіт «Чудеса Андрея», присвячених діяльності Митрополита Андрея Шептицького.
Особливість мистецької виставки в тому, що учні просто і зрозуміло донесли до глядачів складні теми, пов’язані з життям, діяльністю визначної постаті. Учнівські творчі роботи виконані з використанням методики «батік».
Дана виставка створена в межах освітнього проекту під керівництвом члена національної спілки України Марії Ковалевської.
![](/novunu/1/12779068_1039412132792630_2713399869671281490_o.jpg)
![](/novunu/1/risunok3.jpg)
![](/novunu/1/risunok4.jpg)
![](/novunu/1/risunok2.jpg)
|