Учень 11-А класу НВК "Школа-гімназія "Сихівська" Андрій Рабець став переможцем всеукраїнського науково-технічного конкурсу Intel Еко Україна 2016!
![](http://sykhivska.at.ua/NOVI_FOTO2/12783586_989437614479901_7308913323460276228_o.jpg)
Роботу на тему "Застосування методів генної інженерії для з'ясування функцій генів, що входять до кластеру генів асиміляції сульфатів" Андрій представляв на Всеукраїнському конкурсі винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму, який відбувся 16-19 лютого 2016 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді за підтримки Національної академії наук України.
Виборовши перемогу на Всеукраїнському етапі конкурсу з-поміж 280 проектів, Андрій буде представляти Україну на наймасштабнішому міжнародному конкурсі наукових та інженерних досягнень школярів INTEL ISEF, що відбудеться у травні в місті Фінікс, Аризона, США.
|