16 березня 2016 року у ДНЗ № 176 відбулося засідання методичного об'єднання вихователів-методистів Сихівського району на тему "Виховуємо дітей патріотами".
До уваги присутніх запропоновано перегляд презентації "Впровадження в освітній простір дошкілля патріотичного виховання", ознайомлення з проектом "Патріотична книжка", огляд національних кутків ДНЗ. До участі у семінарі запрошені педагогічні працівники Дитячої школи народних мистецтв провели майстер-клас "Український рушник" (вільний розпис на тканині).
![](/novunu/2/608b8b67-b994-4fcf-9a38-2d5782f3a556.jpg)